SsangYong Torres

Výkon. Dynamika. Zábava.

 1. Domov
 2. SsangYong
 3. SsangYong Torres

Objav TORRES.

Nový SsangYong Torres – to je spojenie tradičných predností vozidiel SUV ako je robustnosť, terénne schopnosti, bezpečnosť a úplne nový autentický dizajn, odvážna a sebavedomá charizma. Zároveň ponúka množstvo priestoru pre vás, vašu rodinu a všetko čo budete chcieť naložiť.

Torres je inšpirovaný scenériou nádhernej prírodnej rezervácie Torres del Paine. Tento národný park UNESCO v Čile je snom všetkých dobrodruhov. Na jeho území sa nachádza obrovské množstvo turistických trás rôznych obtiažností. Ide o unikátny systém trblietavých jazier, rozľahlých lesov, hlbokých údolí a rozoklaných pohorí s ľadovcami.

Dajte voľnosť svojej túžbe po dobrodrúžstve.

Svojimi ostro rezanými svetlometmi a svetlami denného svietenia, zadnými LED svetlami a nápaditým krytom zadných dverí inšpirovaným rezervným kolesom off-roadov láka všetkých dobrodruhov.

Všestranný rodinný automobil

Nech už vás vaša ďalšia cesta zavedie kamkoľvek, jazdu s Torresom si užijete. Výkon benzínového 1.5 litrového turbo motora a hladký chod manuálnej či automatickej prevodovky poteší všetkých vodičov. Je vaším cieľom rušné mesto, vidiecka poľná cesta alebo drsná horská šotolina? Vďaka dômyselnému systému pohonu všetkých štyroch kolies ponúka Torres príkladné terénne schopnosti aj v náročných podmienkach. Bude tak parťákom vám a vašej rodine vo všetkých situáciách.

Naložte všetko, čo budete potrebovať

Dobrodružstvo vyžaduje priestor. Toho má nový Torres v batožinovom priestore viac než dostatok. Základný objem je 839 l/703 l (s rezervným kolesom) a po sklopení zadných sedadiel kapacita narastie na 1 662 litrov. Naložíte všetko, čo budete na svojich cestách potrebovať, od športových potrieb, cez veci na chalupu, až po zbalenie celej rodiny na dovolenku.

Dôraz na bezpečnosť

Torres kladie maximálny dôraz na bezpečnosť. Je vybavený až 8 rôznymi airbagmi pre zvýšenie bezpečnosti pri náraze na tú najvyššiu úroveň. K dispozícii je tiež celá škála bezpečnostných asistentov, ktoré neustále vyhodnocujú potenciálne rizikové situácie a sú pripravené zasiahnu v prípade potreby.

Rozšírte si obzory.

Priestrannosť interiéru a jeho moderné poňatie vás milo prekvapí. Či už jazdíte po meste alebo ste napríklad na ceste do hôr, užijete si skvelý výhľad z kabíny a prehľadnosť usporiadania interiérových prvkov.

  Kontaktujte nás

  Máte otázky alebo potrebujete ďalšie informácie?
  Vyplňte kontaktný formulár a my Vás budeme spätne kontaktovať.

  Prípadne nás kontaktujte priamo: