O nás

Spoločnosti Aspekta Trade s.r.o. a Auto MP s.r.o. sú sesterské firmy spravované jedným majiteľom, so sídlom v Púchove, a prevádzkami v Púchove aj v Trenčíne.

Aspekta Trade s.r.o. je autorizovaným predajcom a servisom vozidiel značiek Mazda a Kia, AUTO MP s.r.o. je autorizovaným predajcom a servisom značiek Hyundai, Mitsubishi, Ssangyong a MG.

V našich predajniach vozidiel ponúkame všetky modely daných značiek dovážané na slovenský trh. Zákazník u nás dostane komplexnú starostlivosť pri kúpe vozidla, aj počas jeho užívania. Zabezpečíme všetko potrebné k pohodlnému nákupu a spokojnému užívaniu vozidla. Sprostredkovávame leasingové,  úverové a operatívne financovanie, povinné zmluvné, havarijné aj GAP poistenie. Ponúkame široký výber autopríslušenstva a autodoplnkov ako sú napr. pneumatiky, disky, autorohože,  ťažné a bezpečnostné zariadenia, strešné boxy, priečniky, nosiče bicyklov, dekoračné a designové doplnky, poťahy sedadiel, alarmy, povinná výbava a pod.

Neoddeliteľnou súčasťou predajných miest sú naše profesionálne autorizované servisné strediská, vybavené najmodernejšou technikou, v ktorých zabezpečujeme komplexnú starostlivosť o vozidlo – záručné aj pozáručné opravy, pravidelné servisné prehliadky, montáž autodoplnkov, opravy po poistných udalostiach, karosérske, diagnostické, aj lakovnícke práce. V prípade nehody zabezpečíme všetko potrebné u nás, od obhliadky vozidla, cez komunikáciu s poisťovňou, až po konečné odovzdanie opraveného vozidla zákazníkovi.

Profesionalita a odbornosť je pre nás kľúčová, preto sú automechanici pravidelne školení na najnovšie technológie. Viacerí z nich získali ocenenia na celoslovenských, ale aj na európskych súťažiach automechanikov.

Vzhľadom k dlhoročnej pôsobnosti je naša spoločnosť garantom spokojnosti zákazníkov pri kúpe, údržbe a opravách motorových vozidiel.

OD VZNIKU AŽ PO SÚČASNOSŤ

Aspekta Trade s.r.o. bola založená v r. 1992 ako autorizovaný predaj a servis vozidiel Mazda, kedy začínala svoju pôsobnosť s tromi zamestnancami. Dnes sme dynamická, perspektívna a stabilná spoločnosť, ktorá je v oblasti predaja a údržby automobilov špičkovým strediskom s dlhoročnými skúsenosťami. Náš tím sa v súčasnej dobe rozrástol na 30 zamestnancov, ktorí sa snažia našim zákazníkom vyjsť vždy v ústrety k ich maximálnej spokojnosti.

Nakoľko sa Mazda dostala veľmi rýchlo do povedomia zákazníkov ako spoľahlivé a moderné vozidlo, vedenie spoločnosti sa rozhodlo rozšíriť svoje predajné a servisné kapacity aj do mesta Trenčín, kde bola v r. 1999 otvorená pobočka autorizovaného predaja a servisu Mazda. V r. 2001 bola z Brnianskej ulice predajňa presťahovaná na Bratislavskú ulicu, kde sídli dodnes. Predaj a servis vozidiel sa v r. 2001 rozšíril pod novozaloženou spoločnosťou AUTO MP s.r.o. o kórejskú  značku Hyundai, s veľmi obľúbenými a kvalitnými vozidlami. Vďaka spĺňaniu prísnych štandardov a noriem daných výrobcom a importérom Hyundai, AUTO MP s.r.o. poskytuje svoje služby pod statusom Autorizovaný predaj a servis. Rok 2007 priniesol ďalšie rozšírenie ponuky značiek pre našich zákazníkov – k Mazde a Hyundai pribudla japonská značka Mitsubishi. Na základe výborných kvalitatívnych výsledkov získala naša spoločnosť AUTO MP s.r.o. status autorizovaného predajného a servisného miesta aj pre zn. Mitsubishi. Onedlho Aspekta Trade s.r.o. v mieste sídla, v Púchove, rozšírila predaj aj o kórejskú značku Kia, ktorá sa ihneď tešila svojej popularite, nakoľko sa niektoré modely vyrábajú aj na Slovensku. Kia rýchlo presvedčila zákazníkov o svojej kvalite, čo potvrdila keď priniesla ako prvá na Slovensku vozidlám 7-ročnú záruku. Autorizovaný predaj a servis v Púchove úspešne ponúka svoje služby dodnes.

Rok 2022 prinášal veľa zmien a výziev na trhu, ktorým sa naša spoločnosť potrebovala prispôsobiť. Najväčším prínosom tohto roka pre Auto MP s.r.o. bolo získanie oprávnenia Autorizovaného predaja a servisu značiek Ssangyong – kórejského špecialistu na SUV hneď začiatkom roka – v januári. V júli 2022 sa AUTO MP s.r.o. stalo na Slovensku jedným z prvých Autorizovaných predajcov značky MG, ktorá má svoje korene v británii a bohatú históriu. Počas svojho viac ako 30 ročného pôsobenia na slovenskom trhu Aspekta Trade s.r.o. a Auto MP s.r.o. podnikli veľa krokov k úspešnému rastu a stabilite na slovenskom trhu.