SsangYong Tivoli

Inšpiratívny charakter.

 1. Domov
 2. SsangYong
 3. SsangYong Tivoli

Objav TIVOLI.

Z nového Tivoli vyžaruje výnimočnosť a dokonalosť. Vďaka svojmu sebavedomému štýlu upúta pozornosť svojho okolia. Má výrazný bočný profil. Charakteristické bočné línie Tivoli sú nabité silou, ktorá čaká, než ju uvoľníte. Výrazné LED svetlá spolu s ďalšími unikátnymi dizajnovými prvkami vytvárajú moderný, živý vzhľad.

Doprajte si viac.

Posuňte sa na vyššiu úroveň. Nové Tivoli ponúka všestranné komfortné prvky a vyspelé bezpečnostné systémy pre pohodlný a príjemný zážitok z jazdy. Technológia DEEP CONTROL sa nebývalo približuje k cieľu dokonalej bezpečnosti. Či už prechádzate mestom, vyrážate na dlhú cestu po diaľnici alebo zdolávate terén mimo cesty DEEP CONTROL prispieva k pocitu istoty a posúva bezpečnosť jazdy na úplne novú úroveň.

Uvoľnite sa

Hľadáte čas a priestor na odpočinok? Komfortný interiér nového Tivoli je usporiadaný tak, aby vám doprial oboje. Nájdete v ňom napríklad elektricky nastaviteľné sedadlo vodiča v 8 smeroch, elektricky nastaviteľnú bedrovú opierku či zadné sedadlá sklopné v uhle 32,5 °. Predné vyhrievané sedadlá sú vybavené aj dvojrýchlostnou ventiláciou, ktorá zvyšuje pohodlie v horúcich dňoch.

Dôraz na výkon

Nové Tivoli vám dáva na výber medzi dvomi úspornými a robustnými motory. Ako Benzínový motor 1,5 GDi-Turbo (163k), tak aj Dieselový motor e-Xdi 160 (136 k) spĺňajú najnovšiu emisnú normu Euro 6D-Temp. Či už máte radšej benzín alebo diesel, Tivoli vám vždy ponúkne exkluzívny pocit a pôžitok z jazdy.

Ľubovoľná kombinácia

Nové Tivoli vám dáva úplne voľnú ruku pri výbere konfigurácie prevodovky a pohonu kolies. Sami si zvoľte, či je vám milší pohon všetkých 4 kolies s automatickou či manuálnou 6-stupňovou prevodovkou (obe značky AISIN – inštalované a preverené v jedných z najlepších vozov sveta). Máte radšej pohon len jednej nápravy? Pre Tivoli žiadny problém: pre oba typy prevodovky sú k dispozícii oba typy pohonu kolies.

Motor na výber.

Tivoli dáva na výber medzi dvoma úspornými a robustnými motory. Ktorýkoľvek zvolíte, Tivoli vám ponúkne mimoriadny pôžitok z jazdy. Pri konfigurácii svojho Tivoli navyše môžete voliť medzi ľubovoľnou kombináciou 2WD / 4WD a MT / AT. Nenechajte sa obmedzovať.

  Kontaktujte nás

  Máte otázky alebo potrebujete ďalšie informácie?
  Vyplňte kontaktný formulár a my Vás budeme spätne kontaktovať.

  Prípadne nás kontaktujte priamo: