SsangYong Tivoli Grand

Rodinné kombi SUV.

 1. Domov
 2. SsangYong
 3. SsangYong Tivoli Grand

Objav TIVOLI GRAND.

Výrazný bočný profil dodáva novému TIVOLI Grand sebavedomie a podčiarkuje praktickosť tohto rodinného kombi vozidla pre každodenné využitie. Vďaka elegantným aerodynamickým tvarom a LED svetlometom s automatickým výškovým nastavením vyžaruje z TIVOLI Grand výnimočnosť a prepracovanosť.

Robustnosť a štýlovosť.

V robustnom a štýlovom TIVOLI Grand sa ukrýva veľa spoločných dobrodružstiev. Vycibrený dizajn interiéru je prehľadný a intuitívny. Vodič získava v TIVOLI Grand presné aktuálne informácie a môže sa tak plne sústrediť na pôžitok z riadenia.

Veľký batožinový priestor

Základný objem batožinového priestoru v novom TIVOLI Grand je skvelých 720 litrov. Bez problémov tak zbalíte na dovolenku celú rodinu alebo napríklad odveziete na chalupu všetko čo potrebujete. Vďaka variabilite zadných sedadiel možno objem rozšíriť až na 1 440 litrov.

Dôraz na výkon

Spoľahlivý 4-valcový motor s turbodúchadlom, veľmi presné radenie a voľba inteligentných jazdných režimov vám pomôžu prekonať akúkoľvek vzdialenosť s mimoriadnym pôžitkom z jazdy.

Prehľadný a moderný infotaintment

10,25″ farebný TFT-LCD prístrojový panel poskytuje širokú škálu informácií s obdivuhodnou ostrosťou a čistotou obrazu, čím značne obohacuje zážitok z jazdy.

Komfort premyslený do detailu.

Nastaviteľné sedadlá, veľkorysý priestor pre nohy na zadných sedadlách a veľký batožinový priestor ponúka vodičovi aj pasažierom skvelý komfort dotiahnutý do posledného detailu.

  Kontaktujte nás

  Máte otázky alebo potrebujete ďalšie informácie?
  Vyplňte kontaktný formulár a my Vás budeme spätne kontaktovať.

  Prípadne nás kontaktujte priamo: