SsangYong Rexton

Jedinečné schopnosti. Jedinečná príťažlivosť. Jedinečné auto.

 1. Domov
 2. SsangYong
 3. SsangYong Rexton

Objav Rexton.

Jednoduché ovládacie prvky a interiér z kvalitných prémiových materiálov vám poskytnú radosť z šoférovania a potešenie z cestovania. Komfort sa stane súčasťou vášho každodenného života a každá cesta bude jedinečným zážitkom. Pohodlie interiéru podčiarkuje mäkká prešívaná Nappa koža. Štýlový, prémiový, pohodlný – taký je nový Rexton.

Kvalita jazdného prejavu. Stabilita riadenia.

Rexton je postavený na novom koncepte štvorvrstvého rámu podvozku (tzv. “Quad-frame”), ktorý izoluje kabínu od povrchu vozovky a hluku motora a pomáha chrániť cestujúcich pred nárazovými silami. Karoséria je k rámu uchytená na ôsmich miestach (čo je najviac vo svojej triede). To výrazne zlepšuje kvalitu jazdného prejavu a stabilitu riadenia vozidla.

Bezpečnosť premyslená do detailu

Rexton je vybavený deviatimi airbagmi vrátane kolenného airbagu vodiča a bočných airbagov druhého radu sedadiel. Volant a stĺpik riadenia sú špeciálne navrhnuté tak, aby absorbovali silu nárazu a chránili oblasť hrudníka vodiča. Aktívne opierky hlavy sa v prípade kolízie pohybujú dopredu, aby zredukovali na minimum medzeru medzi hlavou cestujúceho a opierkou a zabránili tak poraneniu krčnej chrbtice.

Prepínateľný pohon 4WD

Prepínateľný pohon všetkých kolies umožňuje vodičovi kedykoľvek aktivovať systém 4WD v závislosti od meniacich sa podmienkach na ceste alebo mimo nej, a to v dvoch režimoch: 4WD High (Zapínateľný aj počas jazdy) a 4WD Low s redukciou pre prekonanie najextrémnejších terénnych podmienok.

Obrovský batožinový priestor

Do batožinového priestoru nového Rexton naložíte naozaj čokoľvek – zbalíte na dovolenku aj 7-člennú rodinu. Máte plné ruky a neviete kam veci položiť pri otváraní dverí batožinového priestoru? Jednoducho majte šikovný kľúč vo vrecku, stojte blízkosti zadnej časti vozidla tri sekundy a dvere batožinového priestoru sa samy automaticky otvoria.

Vynikajúce terénne schopnosti a komfort luxusného vozidla.

Rexton je poháňaný silným 2,2 l dieslovým motorom, ktorý poskytuje potrebný výkon i krútiaci moment, keď sa rozhodnete náhle zrýchliť či trebárs ťahať ťažký príves. Nová 8-stupňová automatická prevodovka E-Tronic vyniká plynulým radením rýchlostných stupňov a svojou úspornosťou.

  Kontaktujte nás

  Máte otázky alebo potrebujete ďalšie informácie?
  Vyplňte kontaktný formulár a my Vás budeme spätne kontaktovať.

  Prípadne nás kontaktujte priamo: