SsangYong Musso Grand

Maximálne praktický, mnohostranne využiteľný.

 1. Domov
 2. SsangYong
 3. SsangYong Musso Grand

Objav MUSSO Grand Facelift.

SsangYong prepojil praktickosť s estetikou a vzišlo z toho nové MUSSO Grand Facelift. Je jednotkou vo svojej kategórii vo veľkosti nákladového priestoru. Hodí sa na náročnú prácu v teréne, ale aj na veľkú rodinnú dovolenku. Uzatvárateľný diferenciál zlepšuje priľnavosť v prípade klzkého povrchu či väčšieho náklonu a súčasne zvyšuje ťažnú kapacitu vozidla.

Masívny a predsa tichý.

Štvorvrstvový „Quad Frame“ podvozok vytvorený podľa novej koncepcie odfiltruje priestor pre cestujúcich od hluku prichádzajúceho z povrchu vozovky a motorového priestoru lepšie ako kedykoľvek predtým. V prípade nárazu táto konštrukcia navyše znižuje možnosť poranenia cestujúcich vo vozidle na minimum.

Prepínateľný pohon všetkých kolies

Prepínateľný pohon všetkých kolies poskytuje vodičovi možnosť systém vypínať alebo zapínať v závislosti od meniacich sa podmienok na ceste alebo v teréne.

6-st. automatická prevodovka

Výnimočný rozsah prevodov optimalizuje kvalitu radenia rýchlostí podľa rôznych druhov odlišných podmienok na ceste. Preraďovanie rýchlostných stupňov je veľmi stabilné a hladké. Pocit z plynulej jazdy je tak unikátny. Manuálny režim poskytuje rýchlu reaktivitu v záujme ešte dynamickejšieho jazdného výkonu.

Dva druhy zavesenia zadnej nápravy

Môžete si vybrať medzi dvoma druhmi zadnej nápravy. 5-tich prvkovú zadnou tuhou nápravou pre jazdný komfort alebo zadnou tuhou nápravou s listovými pružinami pre vyššiu úžitkovú hmotnosť.

Mnohostranné využitie, bezpečnosť a športový vzhľad.

MUSSO Grand Facelift je dokonalá voľba bez kompromisov pre tých, pre ktorých je dôležité mnohostranné využitie, bezpečnosť a športový, sebaistý vzhľad. Je vybavené výkonným 2,2 litrovým Xdi-220 naftovým motorom. Môžete si vybrať medzi dvoma druhmi zadnej nápravy. 5 prvkovú zadnú tuhú nápravu pre jazdný komfort alebo zadnú tuhú nápravu s listovými pružinami pre vyššiu úžitkovú hmotnosť.

  Kontaktujte nás

  Máte otázky alebo potrebujete ďalšie informácie?
  Vyplňte kontaktný formulár a my Vás budeme spätne kontaktovať.

  Prípadne nás kontaktujte priamo: