Mitsubishi SPACE STAR

Môj SPACE STAR, môj priestor

 1. Domov
 2. Mitsubishi
 3. Mitsubishi SPACE STAR

Prečo zvoliť práve Space Star?

Nový, výrazný, športový dizajn prednej aj zadnej časti vozidla, luxusnejšie a kvalitnejšie prevedenie interiéru vrátane čalúnenia a dekorov, nové bezpečnostné systémy, nízka spotreba paliva a nízke prevádzkové náklady, nový prepracovaný multimediálny systém SDA 3 a typická japonská spoľahlivosť. To všetko prináša nový Space Star.

Atraktívny športový dizajn.

Objavte nečakaný priestor a priateľské objatie interiéru, ktorý je rovnako vzrušujúci ako samotný dizajn karosérie. Pohodlné sedačky očaria na dotyk príjemnými kvalitnými materiálmi a svojimi kontúrami dopĺňajú moderné technologické prvky v interiéri rovnako tak, ako nový multimediálny systém SDA3. Ihneď si zamilujete jeho vycibrený štýl a komfort prinášajúci nový rozmer Vašej každodennej jazdy.

Vyspelé technológie

Vďaka solídnym jazdným výkonom a nízkej spotrebe je každá jazda s Mitsubishi Space Star radosťou. Či už dochádzate do práce, zariaďujete nákupy v meste alebo cestujete mimo neho, vždy si vychutnáte mimoriadne stabilné a dynamické jazdné správanie, rýchlu akceleráciu a odozvu na každý Váš pokyn ako aj agilné ovládanie, vďaka ktorému je parkovanie či prejazd ostrými zákrutami skutočne hračkou.

Špičková bezpečnosť

Nezáleží na tom, či najazdíte iba desať kilometrov týždenne alebo napríklad desaťnásobok – bezpečnosť je prioritou každého z nás; a je to tiež oblasť, v ktorej Space Star vyniká. Systém ABS prináša niekoľko inteligentných funkcií. Pokiaľ by náhodou prišlo k najhoršiemu, cestujúcich chráni celkovo 6 airbagov: čelné, bočné a hlavové airbagy. Mimoriadne robustná karoséria z vysokopevnostnej ocele pohlcuje a rozptyľuje energiu nárazu zo všetkých smerov.

Motory s technológiou MIVEC.

Nový Space Star ponúka nový vysoko hospodárný a ľahký benzínový trojvalec 1,2 využívajúce technológiu premenlivého časovania ventilov MIVEC. Rovnako tak ako systém Auto Stop & Go. Tento úsporný motor spolupracuje s nemenej úspornou novou 5st. prevodovkou alebo automatickou prevodovkou s premenlivým prevodom INVECS‑III CVT.

Funkcia vypínania motora AS & G znižuje spotrebu paliva a emisie CO2 tým, že automaticky vypína pohonnú jednotku pri zastavení vozidla, napr. pri čakaní na semaforoch. Motor sa potom spúšťa sám v okamihu, keď zložíte nohu z brzdového pedálu (verzia s prevodovkou CVT) alebo keď zošliapnete spojkový pedál (verzia s manuálnou prevodovkou).

  Kontaktujte nás

  Máte otázky alebo potrebujete ďalšie informácie?
  Vyplňte kontaktný formulár a my Vás budeme spätne kontaktovať.

  Prípadne nás kontaktujte priamo: