Mitsubishi L200

Užite si nový stupeň komfortu.

 1. Domov
 2. Mitsubishi
 3. Mitsubishi L200

Pocíťte jej silu a zároveň objavte jednoduché ovládanie.

Nová Mitsubishi L200 šiestej generácie nadväzuje na úspešnú históriu svojich predchodcov. Tá sa začala písať v roku 1978 v Japonsku. V priebehu viac ako 40 rokov bolo vyrobených takmer 5.000.000 kusov tohto legendárneho ľahkého úžitkového vozidla, ktoré je ponúkané vo viac ako 140 krajinách sveta. Po celé roky si L200 zachováva charakter čistokrvného terénneho vozidla, ale vie ponúknuť oveľa viac..

Objavte inšpiráciu na pozadí dizajnu.

Jemne svalnatá karoséria čerpala inšpiráciu v tvaroch ľudského tela oblečeného v atletickom športovom drese s dôrazom na maximalizáciu vnútorného priestoru. Dizajn modelu i10 odráža túto inšpiráciu a vytvára kontrast medzi jemnými povrchmi a ostrými líniami, ktoré dodávajú vozidlu jemne technický vzhľad. V interiéri sa konštruktérom podarilo vytvoriť rovnováhu medzi atletickým štýlom, vnútorným priestorom a praktickou využiteľnosťou.

Super select 4WD-II

Nová L200 ako pokračovateľ modernej éry systémov 4WD od Mitsubishi Motors z počiatku 80. rokov, si po všetkých päť nasledujúcich generácií uchovala konkurenčnú výhodu, najmä uvedením prvej rozdeľovacej prevodovky Super Select v roku 1991 – jediného systému na trhu, ktorý dokázal ponúknuť stály pohon 4WD na ceste a zároveň stály pohon všetkých kolies 4WD (s redukciou) pre jazdu v teréne.

Komfort

Spojením dynamických tvarov a vysoko kvalitnej povrchovej úpravy novej L200 vznikol interiér ponúkajúci pohodlie aj potešenie z jazdy. Súčasťou prakticky tvarovaného stredového panelu a nadväzujúcej konzoly je farebný multifunkčný LCD displej v kombinácii s prehľadným a praktickým usporiadaním, ktoré dokonale prislúcha zameraniu vozidla.

Bezpečnosť

Nech sa s novou L200 vydáte kamkoľvek, vyspelé bezpečnostné technológie podporujú bezpečnejšiu a istejšiu jazdu na cestách aj v teréne, v dennú či nočnú dobu. Vďaka inteligentným senzorom, ktoré sledujú vaše okolie a upozorňujú na nebezpečenstvo, či aktívnym systémom na podporu riadenia alebo vďaka robustnej pasívnej ochrane dokáže nová L200 ponúknuť vysokú úroveň všestrannej bezpečnosti celej posádky.

Efektívny výkon

Nová L200 disponuje vylepšeným štvorvalcovým naftovým agregátom s dvoma vačkovými hriadeľmi a rozvodom paliva typu common rail, priamym vstrekovaním paliva a nízkym kompresným pomerom – ktorý bol kedysi celosvetovo prvým naftovým motorom s premenlivým časovaním sacích ventilov. Táto nová verzia, vyvinutá špeciálne pre L200, sa pýši výrazným znížením trecích síl pohyblivých dielov a zároveň zásadným zlepšením odozvy sústavy vstrekovania.

Vykonané opatrenia znamenajú nižšiu spotrebu paliva, čistejšie výfukové emisie a nižšiu mechanickú hlučnosť. Ďalej sa teraz znížením hmotnosti piestov, ojníc a kľukového hriadeľa podarilo dosiahnuť hladšiu a lineárnejšiu akceleráciu v celom rozpätí otáčok. Pre zníženie úrovne emisií NOx bol pre novú L200 tiež využitý systém čistenia výfukových plynov (SCR katalyzátor) so vstrekovaním močoviny (AdBlue).

  Kontaktujte nás

  Máte otázky alebo potrebujete ďalšie informácie?
  Vyplňte kontaktný formulár a my Vás budeme spätne kontaktovať.

  Prípadne nás kontaktujte priamo: