Mazda MX-5

Nekonečné vzrušenie.

 1. Domov
 2. Mazda
 3. Mazda MX-5

Dokonalé stelesnenie umenia v pohybe.

Vzrušujúci zážitok z riadenia Mazdy MX-5 si získal nespočetné množstvo sŕdc, ale vďaka kultovému vzhľadu má aj neodolateľnú príťažlivosť. Dizajn Kodo – duša pohybu s nádhernými proporciami, plynulými líniami a strhujúcimi kontúrami – uchváti vaše zmysly ešte predtým, ako vkročíte dovnútra.

Elegantný vzhľad, vzrušujúci pocit.

Mazda MX-5 je legendárny roadster. Znova prichádza v čerstvej edícii s novými vzrušujúcimi doplnkami. Mazda MX-5 RF je dokonalé vyjadrenie športovej elegancie a dizajnu orientovaného na vodiča. Funguje ako rozšírenie vášho tela – pocítite prepojenie vodiča a auta, takže odteraz už budete chcieť len viac.

Tlmiče Bilstein

Tlmiče Bilstein znižujú svetlú výšku Mazdy MX-5 a dodávajú jej športovejší vzhľad, lepšie jazdné vlastnosti a pocit ako v pretekárskom vozidle – bez obetovania komfortu počas jazdy.

Technológia Skyactive

Motory Skyactiv sú dynamické a výkonné – ponúkajú skvelý výkon a vynikajúcu spotrebu paliva a zároveň spĺňajú prísne emisné normy.

I-Activsense

Pokročilé bezpečnostné technológie i-ACTIVSENSE prinášajú pokoj vďaka mnohým inovatívnym funkciám, ako je napríklad systém SCBS na prevenciu čelného nárazu v mestskej prevádzke a systém varovania pred neúmyselným opustením jazdného pruhu. Vďaka tomu sa môžete posadiť a vychutnávať si pôžitok z jazdy.

JINBA ITTAI – dynamické spojenie

V Mazde znamená Jinba Ittai spojenie vodiča a auta, ktoré vychádza z dizajnu orientovaného na vodiča a dynamického ovládania, vďaka ktorému zažijete pocit, akoby auto bolo rozšírením vášho tela.

Zažite dizajn Kodo.

Náš prístup k dizajnu Kodo – duša pohybu zachytáva ducha pohybu a nádhernými proporciami, plynulými líniami a dramatickými kontúrami vás láka posadiť sa za volant.

  Kontaktujte nás

  Máte otázky alebo potrebujete ďalšie informácie?
  Vyplňte kontaktný formulár a my Vás budeme spätne kontaktovať.

  Prípadne nás kontaktujte priamo: