Mazda MX-30

Plne elektrická Mazda MX-30.

 1. Domov
 2. Mazda
 3. Mazda MX-30

Úplne nová, plne elektrická, celá vaša.

Úplne nová Mazda MX-30 je navrhnutá tak, aby spĺňala každodenné potreby aktívnych mestských rodín aj jednotlivcov. Vyznačuje sa moderným a štýlovým exteriérom a priestranným interiérom. Ponúka nielen skvelú ovládateľnosť, ale aj dostatočný dojazd a všestranné vlastnosti, potrebné pre každodenný život.

Nový vzhľad dizajnu Kodo.

Ručne vypracovaná nádhera. Náš prístup k dizajnu Kodo sa začína u ľudí, ktorí myslia na ľudí, ako ste vy. Výsledkom je úplne nová Mazda MX-30: čisté línie, minimalistické krivky, moderné vozidlo, ktoré pohodlne prevezie vás a vašich cestujúcich celým dňom. A vystupovať budete štýlovo – po otvorení dverí v štýle „Freestyle“ sa budú za vami všetci otáčať.

Ovládateľnosť

Ľahký akumulátor v úplne novej Mazde MX-30 bol navrhnutý tak, aby vyhovoval vašim každodenným potrebám a zároveň mal minimálny vplyv na životné prostredie. Keď budete pripravení vyraziť, môžete sa tešiť na intuitívne ovládanie a zážitok spoľahlivej jazdy, ktorá povzbudí vaše zmysly a pozdvihne náladu.

Pohodlie

Interiér úplne novej Mazdy MX-30 je miestom pre spoločné chvíle. Či cestujete sami alebo  s ďalšími cestujúcimi, kvalitné materiály šité na mieru a priestranný dizajn poskytujú ideálne miesto, kde sa môžete sústrediť na to, na čom skutočne záleží.

Nové skúsenosti

Ako majiteľ Mazdy MX-30 budete medzi prvými, ktorí si budú môcť vychutnať praktické vlastnosti našich nových pripojených služieb. V prípade nášho prvého elektrického vozidla ide predovšetkým o hodnotu dojazdu, úrovne nabitia a zostávajúceho času nabíjania. Ale okrem toho sú k dispozícii aj iné funkcie, napríklad nástroj na vyhľadávanie vozidla a natívnej nabíjacej stanice alebo diaľkové ovládanie klimatizácie.

Zážitok z elektrickej jazdy.

Mazda MX-30 vás naplní pocitom spojenia s vozidlom Jinba Ittai. Špeciálne vyvinutý systém G-Vectoring Control Plus pre elektromobily sa postará o precízne a citlivé reakcie na pohyby volantu. Rozloženie hmotnosti v pomere takmer 50/50 zaisťuje sebaistý pocit pri prejazde zákrutami.

Elektrina na dlhodobé použitie.

Mazda MX-30 prináša zážitok z elektrickej jazdy s dlhodobou spoľahlivosťou. S plnou 8-ročnou zárukou na batériu alebo do najazdenia 160 000 km máte istotu, že spoločnosť Mazda ručí za kvalitu svojich batérií pre elektrické vozidlá.

  Kontaktujte nás

  Máte otázky alebo potrebujete ďalšie informácie?
  Vyplňte kontaktný formulár a my Vás budeme spätne kontaktovať.

  Prípadne nás kontaktujte priamo: