Mazda CX-60

Zrodená v Japonsku

 1. Domov
 2. Mazda
 3. Mazda CX-60

Zrodená v Japonsku

Mazda CX-60, ktorú vytvorili naši dizajnéri v Japonsku, predstavuje všetko, čo sme za posledné storočie vložili do našej DNA. Nová výkonná architektúra prináša pohon všetkých kolies zaisťujúci bezprecedentnú športovosť s celým radom nových technológií zameraných na vodiča. Objavte rafinovanú eleganciu, ktorá odráža naše jedinečné japonské dedičstvo

Vysokokvalitné materiály

Priestranný interiér úplne novej Mazdy CX-60 je oázou príjemného a remeselného spracovania. Naši dizajnéri vybrali vysokokvalitné materiály, aby vytvorili pokojný, elegantný a sofistikovaný priestor, v ktorom má každý prvok konkrétny účel. Nič nie je nadbytočné alebo len čisto na ozdobu. Výsledkom je jednoduchá, odvážna a dôstojná kabína, v ktorej sa vodič aj cestujúci cítia pohodlne.

Konektivita a aplikácia MyMazda

Vďaka aplikácii MyMazda bude vaša jazda jednoduchšia a pohodlnejšia než kedykoľvek predtým. V aplikácii MyMazda nájdete plán údržby vášho vozidla a pamätá si aj históriu servisu, aby ste sa ľahko zorientovali. Viac nájdete na stránke MyMazda.

Komplexná airbagová ochrana

Mazda CX-60 je vybavená novými zadnými airbagmi, hlavovými airbagmi a dodatočným centrálnym airbagom, ktoré v prípade bočného nárazu poskytujú dodatočnú ochranu každému vo vozidle.

Pokročilý asistenčný systém vodiča

Úplne nová Mazda CX-60 je navrhnutá tak, aby bola v čo najväčšej miere akoby predĺžením vodiča. Napríklad náš systém DPS dokáže rozpoznať jednotlivých vodičov a automaticky nastaví sedadlo a zrkadlá do optimalizovaných polôh, takže vodič je vždy v strede diania.

Výhody Plug-In Hybridu

Úplne nová Mazda CX-60 je náš prvý model dostupný ako plug-in hybrid. Ponúka všetko, čo sa týka vysokého výkonu, adekvátneho dojazdu a úspornej spotreby paliva. Poteší vás nielen to, že budete jazdiť v aute s nižším dopadom na životné prostredie, ale aj to, že na akumulátor sa vzťahuje 8-ročná záruka alebo 160.000 km.

  Kontaktujte nás

  Máte otázky alebo potrebujete ďalšie informácie?
  Vyplňte kontaktný formulár a my Vás budeme spätne kontaktovať.

  Prípadne nás kontaktujte priamo: