Mazda CX-5

Dokonalé rodinné SUV.

 1. Domov
 2. Mazda
 3. Mazda CX-5

Pripravená na akúkoľvek cestu.

Skutočná krása – zvnútra aj zvonka – s dostatkom priestoru pre celú rodinu s vynikajúcou dynamikou jazdy a najnovšími bezpečnostnými technológiami. Kamkoľvek vás život zavedie, Mazda CX-5 2022 bude vašim spoločníkom. Teraz je k dispozícii s tromi novými úrovňami výbavy, ktoré boli navrhnuté tak, aby inšpirovali a ohurovali – cestujúcich aj okoloidúcich.

Rodina v bezpečí.

V ochrane vašich najbližších neexistuje iná varianta len tá najlepšia. Mazda CX-5 2022 ponúka najnovšie technológie aktívnej bezpečnosti – od pokročilého systému SCBS až po náš presný adaptívny tempomat Mazda (MRCC) s milimetrovým radarom. Šesť airbagov a vystužená karoséria Skyactiv plnia svoju úlohu a v prípade kolízie absorbujú a presmerujú sily pôsobiace pri náraze.

Dobrodružstvo

S Mazdou CX-5 Newground 2022 môžu byť dlhé jazdy tými najzábavnejšími výletmi. Jej jedinečný japonský dizajn, priestranný interiér a ľahko použiteľný batožinový priestor – to všetko inšpiruje dobrodruha vo vás, aby si sadol za volant a užil si dynamický výkon a vynikajúce ovládacie schopnosti, nech už idete kamkoľvek.

Dynamický výkon

Ideálny spoločník pre tých, ktorí sú oddaní svojej vášni. Prepracovaný, športovejší vzhľad, doplnený elegantným čiernym dizajnom exteriéru, zvnútra doplneným červenými akcentmi, a vynikajúce jazdné vlastnosti dodávajú modelu Mazda CX-5 Homura Plus 2022 všestrannosť, vďaka ktorej si môžete jazdu užiť naplno v akejkoľvek situácii.

Odrazy štýlu

Prepracovaný, elegantný exteriér posúva dizajn KODO na novú úroveň, vďaka čomu Mazda CX-5 Takumi Plus 2022 vynikne všade, kam sa vyberiete. Kým vnútri je luxusný a na človeka zameraný interiér miestom pokoja v duši, priestor a veľkosť sú ako stvorené na dobrodružstvo s rodinou.

Všetko pohodlie, ktoré potrebujete.

Vitajte na mieste dokonalého oddychu. Tichšia kabína eliminuje vonkajší hluk, zatiaľ čo farebné prevedenie a vysoká úroveň japonského spracovania prispievajú k pocitu pokoja.

Skutočný zážitok z jazdy.

Užite si jazdu bez kompromisov. Vďaka novému systému Mazda Intelligent Drive Select a režim Off-road zmenia každú výzvu na zábavné dobrodružstvo. Vylepšené ovládanie a stabilita zase umocnia vašu lásku k jazde v akejkoľvek situácii.

  Kontaktujte nás

  Máte otázky alebo potrebujete ďalšie informácie?
  Vyplňte kontaktný formulár a my Vás budeme spätne kontaktovať.

  Prípadne nás kontaktujte priamo: