Mazda CX-30

Navrhnutá k inšpirácii na cestu vpred.

 1. Domov
 2. Mazda
 3. Mazda CX-30

Prebuďte v sebe vášnivého vodiča.

Vyrovnané a dynamické do mesta. Priestranné a všestranné na cesty. Kompaktné SUV postavené tak, aby spĺňalo všetky požiadavky: od jedinečného a nádherného exteriéru až po elegantný interiér s mnohými možnosťami konektivity. Naše najnovšie motory Skyactiv majú správny výkon a krútiaci moment – prinášajú dynamický výkon, vďaka ktorému si vychutnáte každý okamih za volantom.

Vyberte si farbu, ktorá vám sedí.

Jednou z prvých vecí, ktoré upútajú vašu pozornosť na Mazde CX-30, sú výrazné farby. Za jemnú krásu a silný charakter vďačí technike Takumi-Nuri, našej mimoriadne kvalitnej technológii lakovania. Nová farba Platinum Quartz oživuje dizajn Kodo a zvýrazňuje nádheru každej jednej krivky za akéhokoľvek svetla.

Radosť z jazdy

Systém Mazda M Hybrid zaisťuje nízku spotrebu paliva aj výkon, pohotové zrýchlenie a lepšie jazdné vlastnosti na akejkoľvek ceste.

Priestranná a univerzálna

Kabína je dokonalým príkladom precízneho remeselného spracovania. Kvalitné funkcie v dokonalej symetrii s vodičom vytvárajú interiér, ktorý vás prenesie kam chcete, ešte skôr, ako sa vydáte na cestu.

Nádhera na kolesách

Elegantné a výrazné proporcie modelu CX-30 vytvárajú dynamický pocit energie, zatiaľ čo jej výrazné línie splývajú s okolím a odrážajú okolitú scenériu.

Nestúpne do Mazdy CX-30 Humora 2022.

Od prvého momentu, keď sa posadíte dovnútra, zažijete pocit luxusu vďaka mimoriadne kvalitným materiálom a úchvatnej úrovni remeselného spracovania. Čierne látkové čalúnenie sedadiel a elegantné červené prešívanie sedadiel, palubnej dosky, konzoly, lakťovej opierky na dverách a obloženia – to všetko je navrhnuté tak, aby zdokonaľovalo vaše pohodlie a mohli ste sa uvoľniť.

  Kontaktujte nás

  Máte otázky alebo potrebujete ďalšie informácie?
  Vyplňte kontaktný formulár a my Vás budeme spätne kontaktovať.

  Prípadne nás kontaktujte priamo: