Mazda CX-3

Kompaktné SUV pre život v meste.

 1. Domov
 2. Mazda
 3. Mazda CX-3

Pre mestských prieskumníkov.

Mazda CX-3 bola vždy konštruovaná tak, aby oslavovala čistú radosť z jazdy. V Mazde CX-3 2021 si vychutnáte zážitok z jazdy ako nikdy predtým. Vďaka svojej rafinovanej kráse, skvelému remeselnému spracovaniu, športovému výkonu a našej najnovšej technológii Skyactiv bude každá jazda v našom kompaktnom SUV niečím výnimočná.

Pokojné miesto.

Žijeme v hlučnom svete. Kabína Mazdy CX-3 2021 predstavuje miesto, kam môžete uniknúť. Zdokonalili sme ju vďaka novej úrovni izolácie, aby sme potlačili hluk od kolies a vetra. Okrem toho sme upravili aj zavesenie kolies, čo zaručuje skutočne pohodlnú jazdu.

Pokročilý Head-Up

Vďaka ľahko čitateľnému projekčnému Head Up displeju s informáciami o rýchlosti, navigačných pokynoch, chodcoch a dopravných značkách môžete sledovať dôležité údaje a pritom nestratiť prehľad o dianí na ceste.

Prevezmite kontrolu

Užívajte si každú jazdu bez rozptyľovania. Inovatívny multifunkčný ovládač je vaše centrálne vstupné zariadenie, ktoré vám umožňuje všetko bezpečne ovládať niekoľkými rýchlymi pohybmi ruky.

Jednoduchá konektivita

Systém Mazda Connect je ešte lepší vďaka pridaniu funkcií Apple CarPlay™ a Android Auto™. Mazda CX-3 2021 je vybavená aj technológiou CarPlay Wireless*, takže obsahuje vždy najnovšie funkcie pripojenia pre ešte pohodlnejšiu jazdu.

Dôvera vo všetkých smeroch.

Chceme, aby ste si jazdu v Mazde CX-3 2021 užili čo najviac. Preto prichádza s inovatívnymi bezpečnostnými prvkami a technológiami, ktoré zaistia ochranu a pomoc, aby ste mohli s dôverou a ľahkosťou jazdiť aj v neznámych, preplnených alebo slabo osvetlených oblastiach.

V prípade modelu Mazda CX-3 sa nám podarilo zdokonaliť zážitok z jazdy spolu s dizajnom, technológiou a ovládaním. Aspoň si to na základe získaných cien a ocenení myslíme. Nás to však nezastaví. Chceme sa naďalej rozvíjať, pretože nakoniec záleží len na zážitku z jazdy.

  Kontaktujte nás

  Máte otázky alebo potrebujete ďalšie informácie?
  Vyplňte kontaktný formulár a my Vás budeme spätne kontaktovať.

  Prípadne nás kontaktujte priamo: