Mazda 6

Luxus a univerzálnosť.

 1. Domov
 2. Mazda
 3. Mazda 6

Dokonalé spojenie formy a funkcie.

Úžasný dizajn Kodo priťahuje pohľady na každom kroku a vzrušujúci výkon vyvoláva úsmev v každej zákrute. Vďaka umeniu nášho hlavného japonského majstra, ktorý pomocou najkvalitnejších materiálov ručne vytvára nádherne vypracovaný interiér s pocitom dokonalej elegancie, ako aj priestorom a všestrannosťou pre každé dobrodružstvo a rodinnú dovolenku.

Iná trieda farieb.

Plynulé línie modelu Mazda6 Wagon 2021 nádherne oživuje ohromujúca ponuka žiarivých a štýlových farieb vrátane novej sivej farby Polymetal Gray. Boli vytvorené našou jedinečnou technológiou lakovania Takuminuri – každá vyzerá ako ručne lakovaná remeselníkmi. Objavte viac pomocou nášho nástroja na výber farby (Colourator).

Pre vás a vašu rodinu

Špičková technológia Skyactiv spolu s nádherným dizajnom Kodo vytvárajú jedinečne praktické rodinné auto. Jazdí rovnako skvele ako vyzerá. Je priestranné a všestranné, čo oceníte pri aktívnom rodinnom životnom štýle. Dizajn je stvorený pre vás. Pomocou originálneho príslušenstva Mazda si ho môžete ešte viac prispôsobiť svojmu životnému štýlu.

5* bezpečnosť

Vďaka našej ponuke špičkových bezpečnostných systémov i-ACTIVSENSE a jasných displejov na prístrojovej doske je Mazda6 Wagon 2021 jedno z najbezpečnejších vozidiel na svete. Maximálne hodnotenie bezpečnosti NCAP na úrovni piatich hviezdičiek vám umožňuje vychutnať si dynamický výkon s absolútnou dôverou.

Vízia konštruktéra

Mazdu6 2021 sme navrhli ako auto pre vodiča. Karoséria má dynamický dizajn navodzujúci dojem pohybu, aj keď vozidlo stojí. Na tento motív sme nadviazali aj v interiéri. Len čo sa posadíte, pocítite pohyb a emócie. Je to priestor, v ktorom sa vodič môže sústrediť na skutočnú radosť z jazdy.

Dobrodružstvo sa začína tu.

Mazda6 Sedan je navrhnutá pre aktívny životný štýl: pre tých, ktorí žijú dobrodružstvom. Vďaka svojmu dynamickému výkonu a ovládateľnosti je cesta rovnako vzrušujúca ako cieľ.

Mazda 6 v edícii 100th anniversary.

Sté výročie oslavujeme radom modelov zo špeciálnych edícií a estetickým nahliadnutím na náš prvý osobný automobil. Model Mazda6 Sedan špeciálnej edície 100th Anniversary je oslavou premysleného a nádherného sedanu Mazda6 2019 a historického modelu Mazda R360, ktorými sa inšpiroval.

  Kontaktujte nás

  Máte otázky alebo potrebujete ďalšie informácie?
  Vyplňte kontaktný formulár a my Vás budeme spätne kontaktovať.

  Prípadne nás kontaktujte priamo: