Mazda 3

Stvorená pre pohyb.

 1. Domov
 2. Mazda
 3. Mazda 3

Sila zvádzania.

Z niektorých vozidiel vyžaruje pocit radosti hneď po sadnutí za volant. Mazda3 Hatchback: moment, keď ju zbadáte. Intenzívny výraz kontrolovanej vitality, dynamické plynulé línie a vytvarované krivky vám zvýšia tep. A na ceste vám stúpne ešte viac vďaka športovému pocitu z jazdy.

Živé farby.

Naša inovatívna technológia lakovania Takuminuri zdôrazňuje dynamické vyjadrenie dizajnu Kodo prostredníctvom množstva fantastických, živých farieb. Každá z nich prináša vzhľad a štýl, akoby ich ručne lakovali remeselní umelci. Objavte viac pomocou nášho nástroja na výber farby.

Čas na oddych

Vďaka ponuke zmyselných farebných motívov interiéru si v kabíne užijete pocit pokoja a luxusu. Je to mimoriadne pohodlný priestor, v ktorom sa spolu so svojimi cestujúcimi môžete odosobniť od sveta naokolo a sústrediť sa len na seba navzájom. Vyskúšajte si to na vlastnej koži – na sedadle vodiča pomocou nášho 360° simulátora.

Zvuk a konektivita

Vychutnajte si bezproblémové pripojenie medzi vozidlom a smartfónom prostredníctvom vylepšeného rozhrania Bluetooth, ktoré je súčasťou informačno-zábavného systému Mazda Connect novej generácie.

Nové strešné okno

Nové strešné okno pre modelový ročník 2021 dopĺňa dizajn KODO a zaplavuje nádherný interiér svetlom a teplom, čím sa zdokonaľuje pôžitok z každej jazdy.

Prelomová technológia motora Skyactiv.

Náš motor e-Skyactiv G dosahuje skvelý výkon a nízku spotrebu paliva. Náš revolučný zážihový motor e-Skyactiv X – teraz s ešte väčším výkonom – posúva zážitok z jazdy na vyššiu úroveň. Oba motory teraz navyše produkujú menej emisií CO2 a sú k dispozícii s naším hybridným systémom Mazda M Hybrid.

Vyspelé bezpečnostné technológie.

Inteligentný pohon všetkých kolies zabezpečuje priľnavosť presne tam, kde ju potrebujete, a v momente, keď ju potrebujete na zlepšenie presnosti riadenia.

  Kontaktujte nás

  Máte otázky alebo potrebujete ďalšie informácie?
  Vyplňte kontaktný formulár a my Vás budeme spätne kontaktovať.

  Prípadne nás kontaktujte priamo: