Mazda 2

Malé rozmery, veľká sloboda.

 1. Domov
 2. Mazda
 3. Mazda 2

Štýlové, všestranné vozidlo.

Mazda2 2022 je dynamická a kompaktná, napriek tomu okamžite upúta pozornosť svojou jednoduchou eleganciou a štýlom. Pod kapotou je výkonný motor s technológiou Mazda M Hybrid, ktorá zaisťuje ešte nižšiu spotrebu paliva. V kabíne si môžete vychutnať novú úroveň konektivity s bezkľúčovým zamykaním s diaľkovým ovládaním, bezdrôtovým pripojením Apple CarPlay® a káblovým pripojením Android Auto™.

Zvoľte si farbu.

Vyberte si z ohromujúcej ponuky žiarivých a štýlových farieb vrátane novej nádhernej sivej farby Platinum Quartz. Každá farba sa nanáša pomocou našej jedinečnej technológie Takuminuri, ktorá vytvára precízny a mimoriadne kvalitný povrch, akoby ju ručne striekali majstri remeselníci.

Kompaktná a dynamická

Mazda2 2022 je najkompaktnejší a najdynamickejší model v našom modelovom rade – je ideálna na jazdu po meste, ale aj keď z neho chcete utiecť.

Komfort

V japončine výraz „Jinba Ittai“ znamená jednotu medzi koňom a jazdcom. Aby sme mohli dosiahnuť jednotu aj medzi autom a vodičom, všetko v kabíne je umiestnené tak aby k ovládaniu stačilo minimálne úsilie a ovládacie prvky ponúkali precíznu hmatovú odozvu.

Elegancia

Plynulé línie, dramatické kontúry a nádherné proporcie: z Mazdy2 2022 vyžaruje pohyb, čo bolo možné dosiahnuť len prostredníctvom jedinečného dizajnu značky Mazda – Kodo: Duša pohybu.

Mazda 2 Humora 2022

Funkcie ako bezkľúčové zamykanie s diaľkovým ovládaním, zadná parkovacia kamera, asistent udržiavania v jazdnom pruhu, ktorého súčasťou je systém varovania pred neúmyselným opustením jazdného pruhu a zatmavené okná sú navrhnuté z hľadiska pohodlia, jednoduchého používania a prístupnosti, takže prispievajú k vyššiemu pohodliu a sebadôvere v každom smere.

Oheň vo vnútri.

V čiernom interiéri s červeným prešívaním vidieť dôraz na detail, pretože ho precízne navrhli ľudské ruky našich japonských remeselných majstrov. Výsledkom je pocit mimoriadneho pohodlia a elegancie – s iskrou vášne – ktorá dodáva každej jazde pocit vzrušenia.

  Kontaktujte nás

  Máte otázky alebo potrebujete ďalšie informácie?
  Vyplňte kontaktný formulár a my Vás budeme spätne kontaktovať.

  Prípadne nás kontaktujte priamo: