Hyundai TUCSON

Veľká revolúcia.

 1. Domov
 2. Hyundai
 3. Hyundai TUCSON

Revolučný dizajn. Elektrizujúci výkon.

Vitajte v revolučných časoch. Pokrokový a experimentálny model Tucson nie je evolúciou svojho predchodcu, ale prináša doslova dizajnovú revolúciu. Určuje smer svojím progresívnym dizajnom a ponúka špičkové technológie aj najviac elektrifikovaných pohonných jednotiek v segmente.

Revolúcia v evolúcii dizajnu.

Sofistikovaný a experimentálny dizajn modelu Tucson prináša skutočnú revolúciu. Modernú estetiku posúva na novú úroveň. Vycibrené plochy a dynamické línie ho posúvajú na špičku dizajnu v segmente SUV. Karoséria je celkovo väčšia ako v prípade predchodcu. Svalnatý postoj spája ostré uhly a dynamické proporcie s výraznými plochami, čo zaručuje pokrokový vzhľad bez kompromisov.

Bezpečnosť

S najlepšími pokročilými asistenčnými systémami vodiča v triede a s balíkom aktívnej bezpečnosti s množstvom inovatívnych prvkov dodáva nový Tucson viac pokoja a bezpečia do duší majiteľov a ich blízkych.

Konektivita

Nový Tucson dostal najmodernejšiu technológiu zrkadlenia mobilných telefónov a špičkovú konektivitu so službami ako Bluelink® Connected Car Services, ktorá umožňuje ovládanie vozidla prostredníctvom mobilného telefónu – alebo hlasom.

Veľkolepý komfort a pohodlie.

Všestranný a prepojený nový Tucson ponúka veľkolepý komfort a pohodlie. Premyslené prvky ako sklápanie zadných sedadiel na diaľku a zjednodušenie nastupovania uľahčujú a zrýchľujú nakladanie batožiny a prístup na sedadlá druhého radu.

Revolučný dizajn TUCSON Plug-in Hybrid.

Privítajte revolúciu. Nový TUCSON Plug-in Hybrid nie je iba evolúciou svojho predchodcu, ale začiatkom skutočnej revolúcie dizajnu. Prichádza nielen s progresívnym dizajnom, ale poskytuje aj elektrický pohon stlačením gombíka – a batéria sa dá nabiť z vonkajšieho zdroja.

5 Rokov Záruky bez obmedzenia kilometrov.

Nový Hyundai Tucson je vyrobený podľa najvyšších kvalitatívnych štandardov. O kvalite svedčí aj 5-ročná záruka bez obmedzenia najazdených kilometrov. Okrem toho v novom modeli Tucson chráni vysoko výkonnú lítiovo-iónovú polymérovú batériu záruka na 8 rokov alebo 160 000 km, podľa toho, čo nastane skôr. Užívajte si extra pohodu, ktorú vám dodáva jedna z najlepších záruk v automobilovom priemysle – štandardne.

  Kontaktujte nás

  Máte otázky alebo potrebujete ďalšie informácie?
  Vyplňte kontaktný formulár a my Vás budeme spätne kontaktovať.

  Prípadne nás kontaktujte priamo: