Hyundai SANTA FE

20 rokov evolúcie ikonického SUV.

 1. Domov
 2. Hyundai
 3. Hyundai SANTA FE

Väčšie. Lepšie. A prepojené s budúcnosťou.

Naša vlajková loď v Európe, ktorá je teraz k dispozícii s plug-in hybridným pohonom, bola od základu prepracovaná tak, aby vám poskytla viac priestoru a pohodlia vďaka úplne novej platforme. Vďaka odvážnemu a výraznejšiemu dizajnu a úžasnej škále nových inteligentných technológií je toto SANTA FE Plug-in Hybrid nabité na jazdu.

Drsná, ale rafinovaná krása.

Nové, väčšie, odvážnejšie a výraznejšie. Nové SANTA FE bolo prepracované od základu. Umelecké spojenie robustného vzhľadu s elegantnou sofistikovanosťou. Novinky v dizajne zvnútra i zvonka vytvárajú jedinečný dojem v segmente veľkých SUV.

Bezpečnosť

Nové najmodernejšie bezpečnostné prvky Hyundai SmartSense a pokrokové asistenčné systémy, ako napríklad asistent pre jazdu na diaľnici a parkovací asistent s varovaním pred nárazom zozadu, zosúlaďujú nové SANTA FE s konkurenciou prémiovej triedy. K dispozícii je dokonca aj nový diaľkový inteligentný parkovací asistent, ktorý miesto vás zaparkuje auto.

Konektivita

Nové SANTA FE bolo, samozrejme, vylepšené aj o všetky najnovšie inteligentné technológie, ako je zrkadlenie smartfónov, a špičkové funkcie konektivity, ako napríklad Bluelink® Connected Car Services, ktoré vám umožňujú ovládať vaše auto zo smartfónu alebo pomocou hlasu. Bezplatné päťročné predplatné služieb LIVE od spoločnosti Hyundai je súčasťou balíka s 10,25-palcovou obrazovkou navigačného systému.

Smart funkcie a komfort

Nové SANTA FE vám ponúka to najlepšie z pohodlia a smart riešení vďaka všestranným možnostiam sedenia a inteligentným každodenným pomocníkom, ako sú inteligentné dvere batožinového priestoru a inteligentného vedenia zadných dverí. Vy, vaša rodina a priatelia oceníte zväčšený priestor pre nohy v 2., resp. 3. rade sedadiel, ešte väčšiu kapacitu kufra a veľa inteligentných úložných priestorov strategicky rozmiestnených po celom interiéri.

Nová ponuka motorov pre vyššiu účinnosť a výkon.

Inovatívny plne paralelný hybridný pohonný systém poskytuje kombinovaný výkon 265 k z nového motora s objemom 1,6 litra T-GDi s výkonom 180 k a elektromotora s výkonom 66,9 kW. Efektívna batéria s kapacitou 13,8 kWh vám tiež poskytne čisto elektrický režim stlačením jediného tlačidla. Po vyčerpaní dojazdu iba na elektrický pohon sa plynule prepne späť na zážihový motor, takže môžete zájsť kam potrebujete a následne zapojiť dobiť batériu.

5 Rokov Záruky bez obmedzenia kilometrov.

Rovnako ako každý Hyundai, aj model SANTA FE je vyrobený podľa najvyšších kvalitatívnych štandardov. O kvalite svedčí aj 5-ročná záruka bez obmedzenia kilometrov. Užite si extra pohodu, ktorú vám dodáva jedna z najlepších záruk v automobilovom priemysle – štandardne.

  Kontaktujte nás

  Máte otázky alebo potrebujete ďalšie informácie?
  Vyplňte kontaktný formulár a my Vás budeme spätne kontaktovať.

  Prípadne nás kontaktujte priamo: