Hyundai Kona

Na ceste k lepšiemu.

 1. Domov
 2. Hyundai
 3. Hyundai Kona

Posuňte sa na vyššiu úroveň.

Očarujúce z každého uhla. Nové modely KONA a KONA Hybrid preberajú oceňované línie a štýlové hrany predchodcu a posúvajú ich na novú úroveň spolu s novými vylepšeniami dizajnu a so špičkovými technologickými výdobytkami, ako sú špičková konektivita a bezpečnostné prvky.

Odvážte sa byť iní.

Dizajnové úpravy prednej a zadnej časti dávajú novému modelu KONA uhladenejší a premyslený vzhľad, pričom udržiavajú jeho robustné proporcie a odlišujú ho od ostatných SUV. Výrazné progresívne dizajnové úpravy dali novému modelu KONA aerodynamickejší a atletickejší vzhľad. Športovú siluetu podčiarkuje vizuálne spojenie medzi blatníkmi a ostrejšou, čistejšou a harmonickejšou prednou časťou.

Bezpečnosť

Nový model KONA dostal do výbavy viacero Pokročilých bezpečnostných a asistenčných systémov vodiča, ktoré vytvárajú väčší pocit pokoja.

Konektivita

Vylepšené o najmodernejšie technológie na uľahčenie života a potešenie z jazdy. KONA poskytuje bezproblémovú konektivitu, akú by ste očakávali od premysleného vozidla.

Priestranná všestrannosť SUV

Nový všestranný model KONA je vytvorený tak, aby zvládol všetky nároky vášho životného štýlu na priestor pre pasažierov aj na batožinu.

Vylepšené a úspornejšie pohonné jednotky.

Nový model Hyundai KONA je dostupný ako hybrid, jeho benzínový motor a elektromotor spolupracujú na vynikajúcej spotrebe a na znížení emisií.

5 Rokov Záruky bez obmedzenia kilometrov.

Rovnako ako každý Hyundai, aj KONA je vyrobená podľa najvyšších kvalitatívnych štandardov. O kvalite svedčí aj 5-ročná záruka bez obmedzenia kilometrov. Na vysoko výkonnú lítiovo-iónovú polymérovú batériu KONA Hybrid sa vzťahuje záruka na 8 rokov alebo 200 000 km, podľa toho, čo nastane skôr. Užite si extra pohodu, ktorú vám dodáva jedna z najlepších záruk v automobilovom priemysle – štandardne.

  Kontaktujte nás

  Máte otázky alebo potrebujete ďalšie informácie?
  Vyplňte kontaktný formulár a my Vás budeme spätne kontaktovať.

  Prípadne nás kontaktujte priamo: