Hyundai IONIQ 5

Nabite svoj svet.

 1. Domov
 2. Hyundai
 3. Hyundai IONIQ 5

Krása elektrickej inovácie.

Nádherný až vyráža dych a mimoriadne vyspelý IONIQ 5 redefinuje pohľad ľudí na elektrické automobily. Má inovatívny dizajn štúdie a široké portfólio inteligentných technológií. Bol vytvorený, aby vás doviezol ďalej – s rýchlejším nabíjaním a štýlovo.

Budúcnosť elektrickej mobility je tu.

Svojím atraktívnym dizajnom a vysokou jazdnou dynamikou, ako aj 800-voltovým systémom batérie pre ultrarýchle nabíjanie, toto prelomové elektrické CUV poskytuje vzrušujúcu výkonnosť – vďaka úplne novej elektrickej platforme, ktorá predstavuje technologický míľnik v tejto ére expanzie elektrických vozidiel.

Bezpečnosť

Zažite maximum bezpečnosti a komfortu s najdokonalejšími bezpečnostnými a asistenčnými systémami v modelovom programe Hyundai. S Hyundai SmartSense, naším kompletom najmodernejších asistenčných systémov, vám IONIQ 5 poskytuje ochranu a bezstarostnosť. Je prvým modelom Hyundai umožňujúcim autonómnu jazdu úrovne Level 2.

Konektivita

IONIQ 5 je vybavené širokou škálou intuitívnych inteligentných technológií, poskytujúcich vám úplnú digitálnu konektivitu. Najmodernejšie technológie ako naše Bluelink® Connected Car Services vám umožňujú kontrolovať váš automobil z vášho smartfónu – alebo hlasom. Navigačný systém zahŕňa aj na 3 roky predplatené služby Hyundai LIVE Services.

Nabíjanie

Nabíjajte batériu doma cez noc alebo ju dobite za niekoľko minút na verejnej rýchlonabíjacej stanici. Podľa stavu vašej domácej elektrickej prípojky alebo typu nabíjacej stanice vám IONIQ 5 ponúka širokú škálu flexibilných možností nabíjania. Aj keď je vybavený inovatívnym systémom batérie s napätím 800 V pre najrýchlejšie nabíjanie v súčasnosti, je kompatibilný aj s nabíjaním 400 V a nabíjaním striedavým prúdom.

Vstúpte do elektrickej éry s E-GMP.

IONIQ 5 je prvým vozidlom skonštruovaným na báze novej elektrickej globálnej modulárnej platformy E-GMP značky Hyundai. Táto špeciálna platforma pre elektrické vozidlá umožňuje rýchlejšie nabíjanie, dlhší dojazd, lepšie jazdné vlastnosti a väčší vnútorný priestor. Batéria pohonu v podlahe zabezpečuje ideálne rozloženie hmotnosti na nápravy a nízke ťažisko pre lepšie jazdné vlastnosti.

5 Rokov Záruky bez obmedzenia kilometrov.

Rovnako ako každý Hyundai, aj IONIQ 5 je vyrobený podľa najvyšších kvalitatívnych štandardov. Na túto kvalitu vám poskytujeme záruku 5 rokov bez obmedzenia počtu najazdených kilometrov, aby ste sa mohli tešiť z vecí, ktoré máte v živote radi a nemuseli sa strachovať o svoj automobil. Okrem toho sa na vysokonapäťovú lítiovo-iónovú polymérovú batériu vzťahuje záruka 8 rokov alebo 160 000 km, podľa toho, čo nastane skôr. Vychutnajte si bezstarostnosť vďaka jednej z najlepších záruk v rámci automobilového priemyslu – štandardne.

  Kontaktujte nás

  Máte otázky alebo potrebujete ďalšie informácie?
  Vyplňte kontaktný formulár a my Vás budeme spätne kontaktovať.

  Prípadne nás kontaktujte priamo: