Hyundai i30

Pripravený pre vás.

 1. Domov
 2. Hyundai
 3. Hyundai i30

Pripravený pre vás. Nový rad i30 so smart technológiami.

Model i30 boduje vo všetkých oblastiach: novým výrazným dizajnom, najlepšími bezpečnostnými prvkami v triede, bezproblémovou konektivitou a úspornými 48V mild hybridnými motormi. Pripravte sa.

Priestranná elegancia. Komfortná všestrannosť

Hyundai i30 Kombi je pripravený pre všetko, čo váš životný štýl vyžaduje od vozidla: vyzerá príťažlivo, odvezie všetko, čo potrebujete a zaručí, že vy a vaši blízki budete na cestách v bezpečí.

Bezpečnosť

Rozšírený balík Hyundai SmartSense – náš špičkový systém pokročilých asistenčných prvkov vodiča – je plne zabudovaný do novej i30 a poskytuje bezpečnosť vám a pokoj v duši vašim blízkym.

Konektivita

Bluelink® vám umožní ovládať vaše vozidlo pomocou mobilného telefónu alebo hlasom. Služby Hyundai LIVE Services poskytujú dopravné, parkovacie a ďalšie aktuálne cestovateľské informácie.

Veľkorysá elegancia

S dôrazom na detail, ktorý očakávate od modelu Hyundai i30 Fastback, dokáže nový interiér potešiť na pohľad aj na dotyk. Nové luxusné možnosti čalúnenia sedadiel, väčší výber individuálnych farieb a najmodernejšie multimediálne technológie. Váš zážitok z jazdy bude výnimočný. Oddajte sa pocitu z vnútorného priestoru a pohode, ktorú v tejto triede nenájdete.

Vytvorené tak, aby vás poháňali s radosťou a silou.

Model i30 Kombi je v ponuke pohonných jednotiek mimoriadne variabilný. Elektrifikované 48V mild hybridné pohony spolu s inteligentnou manuálnou prevodovkou znižujú spotrebu paliva a emisie CO2. Mild hybridné 48V motory sa dodávajú aj so 7-stupňovou automatickou dvojspojkovou prevodovkou.

5 Rokov Záruky bez obmedzenia kilometrov.

Rovnako ako každý Hyundai, aj nová i30 je vyrobená podľa najvyšších možných kvalitatívnych štandardov. O tejto kvalite svedčí aj 5-ročná záruka bez obmedzenia kilometrov, takže si môžete užívať to, čo máte v živote radi a bez starostí o vaše vozidlo. Užívajte si extra pohodu, ktorú vám dodáva jedna z najlepších záruk v automobilovom priemysle – štandardne.

  Kontaktujte nás

  Máte otázky alebo potrebujete ďalšie informácie?
  Vyplňte kontaktný formulár a my Vás budeme spätne kontaktovať.

  Prípadne nás kontaktujte priamo: