Hyundai i20

Krása sebavedomia.

 1. Domov
 2. Hyundai
 3. Hyundai i20

Stanovenie nových štandardov.

Dynamická a výrazná nová i20 stanovuje v segmente malých automobilov nové štandardy. Spája množstvo premyslených technológií ako najlepšie prvky bezpečnosti a konektivity v triede. Zároveň ide o prvé vozidlo v Európe, ktoré dostalo náš nový dizajnový jazyk – Enjoy.

Štýl novej generácie.

Prvý dojem sa počíta – preto sme jednému z našich najúspešnejších modelov dali úplne nový a príťažlivý dizajn. Nový Hyundai i20 je prvým vozidlom v Európe s dizajnovým jazykom Sensuous Sportiness. Výsledok? Vozidlo, ktoré vyzerá tak dobre, ako jazdí. S modernou dynamickou siluetou, ktorá sa na cestách vyníma.

Bezpečnosť

Komplexný balík Hyundai SmartSense – náš špičkový systém pokročilých asistenčných prvkov vodiča – je plne zabudovaný do novej i20 a poskytuje bezpečnosť vám a pokoj v duši vašim blízkym.

Konektivita

Užite si premyslenú špičkovú techniku s dvoma 10,25-palcovými vizuálne prepojenými veľkými obrazovkami s možnosťou rozdelenia obrazu. Bezproblémová konektivita v novom modeli i20 znamená aj hlasové ovládanie a viaceré prvky na spríjemnenie jazdy.

Väčší batožinový priestor

S 351-litrovým objemom, čo je o 25 litrov viac ako mal predchodca, ponúka nový model i20 viac priestoru, aby ste sa zbalili na dobrodružstvá.

Širšia ponuka motorov. Lepšia spotreba.

Nový model i20 prichádza so 4 novými motormi a s najlepšou spotrebou a emisiami CO2 v triede – pretože ochrana životného prostredia je pre nás taká dôležitá ako pre vás.

5 Rokov Záruky bez obmedzenia kilometrov.

Rovnako ako každý Hyundai, aj nový model i20 je vyrobený podľa najvyšších možných kvalitatívnych štandardov. O tejto kvalite svedčí aj 5-ročná záruka bez obmedzenia kilometrov, takže si môžete užívať to, čo máte v živote radi, bez starostí o vaše auto. Užívajte si extra pohodu, ktorú vám dodáva jedna z najlepších záruk v automobilovom priemysle – štandardne.

  Kontaktujte nás

  Máte otázky alebo potrebujete ďalšie informácie?
  Vyplňte kontaktný formulár a my Vás budeme spätne kontaktovať.

  Prípadne nás kontaktujte priamo: