Hyundai i10

Vyjadrite sa vo veľkom.

 1. Domov
 2. Hyundai
 3. Hyundai i10

Napredujte. Vyjadrite sa vo veľkom.

Malé detaily robia v živote veľké rozdiely. Rovnako ako nový Hyundai i10. So sviežim a výrazným dizajnom a s bohatým výberom špičkových technológií ide o sofistikovaného spoločníka, ktorý vám dodá štýl a flexibilitu, ktoré potrebujete, aby ste dokázali veľké veci.

Objavte inšpiráciu na pozadí dizajnu.

Jemne svalnatá karoséria čerpala inšpiráciu v tvaroch ľudského tela oblečeného v atletickom športovom drese s dôrazom na maximalizáciu vnútorného priestoru. Dizajn modelu i10 odráža túto inšpiráciu a vytvára kontrast medzi jemnými povrchmi a ostrými líniami, ktoré dodávajú vozidlu jemne technický vzhľad. V interiéri sa konštruktérom podarilo vytvoriť rovnováhu medzi atletickým štýlom, vnútorným priestorom a praktickou využiteľnosťou.

Bezpečnosť

Hyundai i10 vybavený našimi špičkovými komplexnými asistenčnými systémami vodiča Hyundai SmartSense ponúka najplnohodnotnejší balík technológií aktívnej bezpečnosti vo svojej triede.

Konektivita

Úplne nový Hyundai i10 obsahuje očarujúci rozsah nových prvkov konektivity. Všetky pokročilé funkcie a technológie sa ovládajú prostredníctvom novej 8-palcovej farebnej dotykovej obrazovky, najväčšej v tomto segmente.

Priestrannosť a variabilnosť

Toto kompaktné mestské vozidlo je presne to, čo prináša príjemné riešenia pre váš rýchly a uponáhľaný život. Nezáleží na tom, či potrebujete odviezť rodinný nákup alebo sa zbaliť na víkendový výlet.

Účinné motory do mesta aj za jeho hranice.

V závislosti od vašich potrieb si môžete vybrať spomedzi dvoch benzínových motorov s viacbodovým vstrekovaním: 1,0-litrový 3-valec s výkonom 50 kW (67 k) a krútiacim momentom 96 Nm alebo 1,2-litrový 4-valec s výkonom 62 kW (84 k) a krútiacim momentom 118 Nm. Štart – stop systém (ISG) je štandardnou súčasťou oboch motorov.

5 Rokov Záruky bez obmedzenia kilometrov.

Ako každý Hyundai, aj nový Hyundai i10 je vyrobený podľa najvyšších štandardov kvality. A na túto kvalitu poskytujeme záruku 5 rokov bez obmedzenia počtu najazdených kilometrov. Vďaka tomu môžete byť bez starostí, lebo máte jednu z najlepších záruk v rámci automobilového priemyslu – štandardne.

  Kontaktujte nás

  Máte otázky alebo potrebujete ďalšie informácie?
  Vyplňte kontaktný formulár a my Vás budeme spätne kontaktovať.

  Prípadne nás kontaktujte priamo: