Hyundai BAYON

Svet ako na dlani.

 1. Domov
 2. Hyundai
 3. Hyundai BAYON

Pozerajte na svet z vyššej perspektívy.

Úplne nový BAYON je crossover s kompaktnými vonkajšími rozmermi a veľkým vnútorným priestorom navrhnutý tak, aby zanechal trvalý dojem. Je vybavený najmodernejšími smart technológiami – najlepšími bezpečnostnými systémami v triede a funkciami digitálnej konektivity – a efektívnymi pohonnými jednotkami, vrátane 48 V mild hybridného systému.

Prináša čerstvý vietor do segmentu štýlom, bezpečnosťou a priestorom.

Nový BAYON je najmladší a najkompaktnejší člen populárnej rodiny SUV značky Hyundai. Toto svieže crossover SUV prináša čerstvý vietor do segmentu svojím neprehliadnuteľným štýlom, priestranným interiérom a inteligentnou technológiou – mild hybridným pohonom a dlhým zoznamom bezpečnostných prvkov a funkcií konektivity.

Bezpečnosť

So širokým portfóliom bezpečnostných prvkov Hyundai Smart Sense – z ktorých mnohé sú v štandardnej výbave – je nový BAYON jedným z najlepšie vybavených automobilov v segmente malých SUV.

Konektivita

Centrálny dotykový displej podporuje služby Apple CarPlay™ a Android Auto™, takže si môžete pripojiť svoj smartfón a ovládať jeho funkcie na veľkej obrazovke.

Osviežujúca priestrannosť

Dizajnéri Hyundai vytvorili s dôrazom na maximálny priestor modernú atmosféru v kabíne nového modelu BAYON. Modelované obklady dverí elegantne nadväzujú na prístrojový panel tvarmi inšpirovanými prírodou a náladové LED osvetlenie vytvára sofistikovaný modrý akcent v interiéri.

Dynamická výkonnosť v spojení s vynikajúcou spotrebou paliva.

Nový BAYON má vynikajúcu spotrebu paliva a emisie CO2 vďaka svojim zdokonaleným motorom T-GDi – maloobjemovým turbodúchadlom prepĺňaným trojvalcom s priamym vstrekovaním paliva. V kombinácii s našou technológiou 48 V mild hybrid a inteligentnou manuálnou prevodovkou iMT je efektivita ešte vyššia a spotreba paliva nižšia.

5 Rokov Záruky bez obmedzenia kilometrov.

Rovnako ako každý Hyundai aj nový BAYON je vyrobený podľa najvyšších kvalitatívnych štandardov. Na túto kvalitu vám poskytujeme 5 rokov záruky bez obmedzenia počtu najazdených kilometrov, aby ste sa mohli tešiť z vecí, ktoré máte v živote radi a nemuseli sa strachovať o svoj automobil. Vychutnajte si bezstarostnosť vďaka jednej z najlepších záruk v rámci automobilového priemyslu – štandardne.

  Kontaktujte nás

  Máte otázky alebo potrebujete ďalšie informácie?
  Vyplňte kontaktný formulár a my Vás budeme spätne kontaktovať.

  Prípadne nás kontaktujte priamo: