MG ZS

Vyvinuté pre život

 1. Domov
 2. MG
 3. MG ZS

Užívajte si všetky výhody SUV

Značka MG predstavuje plne vybavené rodinné MG ZS. MG ZS je moderné, štýlové a komfortné SUV, ideálne pre rodiny, ktoré hľadajú najlepší pomer ceny a výkonu bez kompromisov v oblasti praktickosti a štýlu.

MG ZS je ideálny pre jazdu v meste aj mimo mesta a predstavuje rozumnú voľbu pre vodičov, ktorí hľadajú priestranné a praktické vozidlo v kombinácii s najnovšími technológiami.

Bezpečné cesty

Ak už ide o počítačom navrhnutú konštrukciou karosérie alebo užitočné asistenčné funkcie pre vodičov, MG kladie bezpečnosť vždy na prvé miesto.

Torzná tuhosť karosérie je 18 400 Nm, má konštrukciu rámu pohlcujúcu energiu a všetok materiál je vyrobený z ocele s vysokou pevnosťou v ťahu.

Emocionálny dynamický dizajn

MG ZS je na cestách ľahko rozpoznateľné vďaka svojmu výraznému dizajnu so známym osemuholníkovým logom, kosoštvorcovou mriežkou chladiča a Full LED svetlometmi.

Dostatok priestoru v interiéri

Priestor na zadných sedadlách modelu MG ZS patrí k najlepším vo svojej kategórii. Vďaka veľkorysým rozmerom a rovnej zadnej podlahe je MG ZS schopný odviezť všetky potrebné veci.

Pôsobivá nosnosť a úložná kapacita

Batožinový priestor s objemom 448 l je dostatočný aj na dlhé výlety. Vďaka sklopným zadným operadlám môže poskytnúť objem až 1 166 l a je tak dostatočne veľký aj na mesačnú dovolenku.

Panoramatické strešné okno

MG ZS je vybavené veľkým panoramatickým strešným oknom, ktoré vám umožní vychutnať si jazdu s väčším množstvom svetla a čerstvého vzduchu.

* Iba vo verzii ELEGANCE

Systém čistenia vzduchu

Klimatizačná jednotka modelu MG ZS je vybavená filtrom pevných častíc PM 2,5, ktorý zaisťuje čerstvý a zdravý vzduch v interiéri a umožňuje udržovať veľmi dobrý index kvality vzduch (AQI).

  Kontaktujte nás

  Máte otázky alebo potrebujete ďalšie informácie?
  Vyplňte kontaktný formulár a my Vás budeme spätne kontaktovať.

  Prípadne nás kontaktujte priamo: