MG EHS

Plug-in Hybrid

 1. Domov
 2. MG
 3. MG EHS

Výkon a dynamika pre radosť za volantom

MG EHS Plug-in Hybrid so športovým vzhľadom a priestranným interiérom prekypuje pohodlím a mnohými premyslenými prvkami výbavy. Jednoducho nastúpte a vydajte sa na výpravu do neznáma. Uvoľnite sa vo veľkorysých sedadlách a vychutnajte si hladký priebeh cesty pod dohľadom inteligentných technológií. V ponuke sú dve rôzne výbavy – Emotion a Exclusive. MG EHS Plug-in Hybrid tak vyhovie všetkým vašim nárokom bez ohľadu na životný štýl.

Cestovanie v bezpečí

Pri navrhovaní našich vozidiel kladieme vždy najvyšší dôraz na bezpečnosť. Plug-in hybridné prevedenie zdedilo od súrodenca s benzínovým motorom robustnú konštrukciu spoločne s paketom MG Pilot a ďalšími bezpečnostnými prvkami vysokonapäťových systémov na ochranu celej posádky.

Dizajn vzbudzujúci emócie

Dynamický predok vozidla, mriežka chladiča s diamantovým vzorom spoločne s 18″ športovými zliatinovými kolesami už v štandarde a športovými líniami dávajú na obdiv v každú dennú dobu prepracovaný dizajn MG EHS Plug-in Hybrid.

Športový interiér

Trojramenný volant so sploštenou spodnou časťou, čalúnenie s perforovanou kožou s červeným prešívaním a športové sedadlá s integrovanými opierkami podčiarkujú atmosféru špičkových jazdných výkonov.

V znamení svetla

O jedinečných vlastnostiach vozidla vypovedajú výkonné LED svetlomety, zadné dynamické ukazovatele smeru alebo ambientné osvetlenie „Aurora“ s ponukou 64 farebných odtieňov.

Pohodlne sa usaďtea môžete vyraziť

V pohodlí je život príjemnejší. Preto je pohodlie na palube MG EHS Plug-in Hybrid tak dôležité. Kedykoľvek otvoríte dvere vozidla a pohodlne sa usadíte v komfortných sedadlách s na dotyk mäkkým a príjemným čalúnením.

Systém čistenia vzduchu

MG EHS Plug-in Hybrid vďaka filtru PM2.5 odstraňuje škodlivé častice vrátane zrniek peľov a niektorých vírusov, aby bolo ovzdušie v interiéri vozidla čo najčistejšie.

  Kontaktujte nás

  Máte otázky alebo potrebujete ďalšie informácie?
  Vyplňte kontaktný formulár a my Vás budeme spätne kontaktovať.

  Prípadne nás kontaktujte priamo: